Hledání dle kritérií

odmašťovací přípravky rozpouštědlového typu

EBOL DEKARB průmyslový prostředek pro plochy znečištěné tvrdým černým povlakem karbonu, na odstraňování mastnoty a starých nátěrů z kovových povrchů a na čištění různých materiálů
EBOL MST 30 DWA/A lze používat jak v tradičních technologiích při studených čisticích a odmašťovacích procesech, tak i v moderních typech myček
EBOL MST 60 DWA/A lze používat jak v tradičních technologiích při studených čisticích a odmašťovacích procesech, tak i v moderních typech myček:
Ebol SIS 175 vysoce účinný odmašťovací přípravek pro průmyslové použití; lze jej používat jak v moderních čisticích zařízeních, tak při studených čisticích procesech
EBOL TBT 1 k odmaštění a vyčištění kovových ploch, strojních součástí a různých součástek železničních vagónů i jiných strojních zařízení od vazelín a tuků na bázi kovových mýdel. Přípravek je založen na základní bázi – organickém rozpouštědle, proto je možné jej použít v odzkoušených případech i k ředění různých laků, např. asfaltových.
KORYNT CLEANER 60/CH35 komplexní čisticí a konzervační činidlo, které vyniká tradičními čisticími a odmašťovacími vlastnostmi alifatických rozpouštědel na bázi lakových benzinu a navíc je obohaceno přídavkem speciálního lubrikantu, zajištujícího dočasnou ochranu vyčištěného povrchu.
KORYNT ENGINE CLEANER k čištění a odmaštění motorů automobilů a dalších strojních součástí. S vodou vytváří krátkodobě až střednědobě stabilní emulze, které se používají na bezoplachové emulzní odmašťování kovů před nátěrem
KORYNT CH 50-50 určený speciálně na odmašťování ocelových drátů, určených do kordů pneumatik
KORYNT CH 6006 k ředění olejových a syntetických nátěrových hmot na vzduchu zasychajících. K odmašťování a vyčištění kovových ploch, strojních součástí apod.
KORYNT PUNTO KORYNT PUNTO se používá k odstranění žvýkaček zvláště z povrchů koženky, sedačky, sklo, okna, kovové plochy, ostatní plochy (domovní zdi, keramické obklady, obkladový kámen, apod.)
KORYNT TINTE Používá se k odstranění graffiti a sprejových značek z karoserií vozů, koženek, sedaček, sklo, plasty, umakyrty, ostatní plochy (domovní zdi, keramické obklady, obkladový kámen, apod.)
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz