Hledání dle kritérií

Ostatní

Almipal PC smáčecí, čisticí, detašovací, odmašťovací a prací přípravek pro textilní, papírenský a kožedělný průmysl
ALMIPAL PED prací, emulgační a detašovací přípravek. Lze jej použít i pro vyvářku. Má vysoké dispergační a emulgační schopnosti. Je vhodný pro vlnu, rostlinná i syntetická vlákna a jejich směsi.
Ebol CB čištění barvících aparátů od zbytků barviv, chemikálií, přípravků, apod. Přípravek obsahuje specielní inhibitor koroze, zamezující narušení povrchu konstrukčního materiálu barvicího aparátu vlivem přítomné alkálie, dále čisticí tenzid a přípravek potlačující jeho pěnivost během cirkulace. Je odolný vůči agresivnímu působení chlornanu sodného, který se používá jako levný bělicí přípravek.
RETOSTAN B je flokulační a retenční přípravek používaný v papírenském průmyslu a na čistírnách odpadních vod
RETOSTAN FL v odpadních vodách v textilním a papírenském průmyslu, kde je nutné vyčistit odpadní vody od zušlechťovacích přípravků. Odstraňuje těžké kovy vázané v barvivech.
Spolapon 26% základní surovina pro výrobu mycích, čisticích a pracích přípravků stejně tak jako kosmetických přípravků určených k osobní hygieně (vlasové šampony, tekutá mýdla, koupelové pěny apod.). V průmyslu se též používá jako čisticí a emulgační prostředek
Špikovací olej na vlnu v textilním průmyslu při zpracování textilních vláken, jako je vlna, PES, PES/ba, směsí, apod. Poskytuje stejnoměrný nános, usnadňuje spřádání vláken, maštění vločky, zabraňuje prášivosti a vzniku statické elektřiny
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz