Hledání dle kritérií

finální úpravy

ALMIPAL ABA ALMIPAL ABA se používá v různých oborech průmyslu jako prací a čistící přípravek.
Altamin AVS 30 avivážní, změkčovací a antistatický přípravek pro finální vypratelnou úpravu textilií z přírodních i syntetických vláken. Jeho použití zlepšuje omak a šitelnost textilie.
ALTAMIN OL-BK R preparační aviváž pro PES, PAD a POP vlákna. Poskytuje stejnoměrný nános, snižuje vznik elektrostatického náboje a dodává vláknům potřebnou hladkost, čímž umožňuje další stejnoměrné zpracování.
ALTAMIN RO změkčovací přípravek pro celulózová vlákna a směsi s vlákny syntetickými. Je použitelný i pro vlákna proteinová a plně syntetické materiály. Mimo změkčujícího účinku má silný i hydrofilizující účinek.
ALTHOSAN MB výroba dezinfekčních přípravků pro použití v domácnostech, ve zdravotnických zařízeních ve veterinárních zařízeních i v potravinářském průmyslu; Inhibice mikrobiální koroze v ropném průmyslu; ve farmaceutickém průmyslu na výrobu kožních antiseptických přípravků a hygienických a vlhčených ubrousků; konzervační prostředek v kosmetice; fungicidní prostředek na hubení mechů a řas; formulace speciálních mycích a čisticích přípravků
Alvol BMK 30% preparační a avivážní antistatický přípravek pro textilní vlákna a jako přísada do kosmetických přípravků. Zaručuje sníženou dermální dráždivost, vysokou pěnivost a stabilitu pěny.
Flavol BMK preparační a avivážní antistatický přípravek pro textilní vlákna a jako přísada do kosmetických přípravků. Zaručuje sníženou dermální dráždivost, vysokou pěnivost a stabilitu pěny.
PEDISOL N 121 změkčující přípravek vhodný pro samostatné použití nebo jako přísada (aditivum) do různých apretur, kde velmi příznivě ovlivňuje vlastnosti upravené textilie.
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz