Hledání dle kritérií

Odmašťovací přípravky vodou ředitelné

ALMIPAL ČT 1 k čištění a odmašťování silně znečištěných ploch a povrchů z nerezové oceli, běžné oceli, keramiky a umělých hmot a jiných materiálů, které odolávají alkalickému prostředí
Bent OP k mytí silně zaolejovaných mastných strojů, motorů, předmětů apod. V ředěném stavu se používá k mytí všech druhů podlahových krytin, okenních rámů, odstranění much ze skel automobilů apod.
EBOL CN 4 čisticí a odmašťovací přípravek v oblasti čištění motorových vozidel (např. disků kol automobilů, karoserií apod.), strojů a strojních, těžko přístupných součástí. Jedná se např. o součásti, znečištěných oleji na bázi řepkového oleje apod.
EBOL DKB Průmyslový čisticí prostředek se zvýšenou čisticí schopností pro plochy znečištěné tvrdým černým povlakem karbonu. Vodný roztok povrchově aktivních látek a 2-Aminoethanolu.
EBOL KCO vysoce účinný čisticí přípravek. Používá se na čištění nenasákavých povrchů. Lze jej doporučit na podlahy, stroje a zařízení v autoopravnách, garážích nákladních vozidel, v hangárech, balírnách masa, tiskárnách, průmyslových závodech, dílnách apod.
KORYNT 30CN Průmyslový nepěnivý odmašťovací prostředek. Používá se ve zředěném stavu na odmašťování a mytí všech kovových a nekovových povrchů znečištěných oleji s mechanickými nečistotami.
KORYNT 3160 pasivační prostředek pro železo, ocel i litinu. Střednědobě zabezpečuje ochranu proti korozi. Pasivační lázeň se aplikuje postřikem nebo ponorem. Přípravek lze též použít na čištění mosazných předmětů.
KORYNT 5115 je určen pro zlepšení korozní odolnosti, přilnavosti laků ke kovovému povrchu a k zamezení pronikání rzi pod lakovou vrstvu
Korynt ALCAR-1 používá se na mytí motorových a tramvajových vozidel
KORYNT CD1 je kyselý čisticí přípravek, určený speciálně na předmytí a mytí železničních kolejových vozidel
KORYNT CLEANER čistící a odmašťovací přípravek určený pro průmyslové použití. Využívá se pro čištění pomocí postřikových čisticích strojů i k tlakovému a ultrazvukovému čištění a odmašťování v průmyslové i v terciální sféře. 
KORYNT ECS používá se jako průmyslový odmašťovací prostředek. Vzhledem ke své omezené pěnivosti a účinnosti je zvláště vhodný pro vysokotlaké čisticí systémy.
Korynt hard cleaner průmyslový odmašťovací prostředek. Používá se ve zředěném stavu na odmašťování a mytí všech kovových a nekovových povrchů znečištěných oleji s mechanickými nečistotami.
KORYNT HB průmyslový čisticí přípravek, určený k čištění motorových součástí vozidel, průmyslových strojů a dalších součástek a zařízení ve strojírenském a opravárenském průmyslu. Lze jej také použít k odstraňování použitých a znečištěných řezných a obráběcích emulzí a kapalin z uzavřených systémů.
KORYNT IP používá se ve zředěném stavu ve strojírenském průmyslu pro odmašťová­ní a mytí strojů, strojních součástek a výrobků, u kterých je třeba zajistit důkladné odmaštění
KORYNT LIN průmyslový nepěnivý odmašťovací prostředek se zvýšenou inhibicí koroze pro litinu. Běžně se používá pro odmašťová­ní a mytí všech litinových povrchů, znečištěných oleji s mechanickými nečistotami
KORYNT ODREZOVAČ odrezovací prostředek pro železo, ocel a litinu před úpravou jejich povrchu nátěrovými hmotami. Odstraňování rzi na povrchu železa a jeho slitin jak ponorem, tak i postřikem
KORYNT PVC používá se v oblasti údržby podlahových systémů k odstranění starých vrstev polymerních leštěnek, případně z dlažby a laminátových podlah. Není vhodný pro použití na linolea.
KORYNT SUELO Čisticí přípravek KORYNT SUELO se používá hlavně pro strojní a ruční mytí silně znečištěných ploch, zvláště podlahových povrchů. Je vhodný pro tyto povrchy - PVC, plasty, koženky, dlažby glazované i neglazované, smaltované a lakované povrchy, teraco, přírodní kámen, plastbetonové povrchy, umakart apod.
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz