Hledání dle kritérií

Chemicky odolné izolační materiály

EBOLIT AB pro středně namáhané kyselinovzdorné vyzdívky a podlahy. Je to modifikovaný fenolformaldehydový resol
EBOLIT ALU se používá jako pojivo při výrobě žáruvzdorných tvarovaných materiálů, dusacích směsí, vysoce kvalitní keramiky, tmelů a nehořlavých materiálů apod.
EBOLIT E30 epoxidový pokládací a spárovací tmel, vhodný k přípravě chemicky odolných vyzdívek a podlah vystavených zejména působení alkálií
EBOLIT FA Tmely vhodné jako stěrkové tmely k tmelení chemických vyzdívek a podlah z kyselinovzdorných nebo elektrografitových cihel a kabřinců.
EBOLIT FAL zpracovává se ve směsi s práškovou VÝPLNÍ FAL na samotvrditelný tmel (dále tmel FAL). Připravené tmely jsou vhodné jako stěrkové tmely k tmelení chemických vyzdívek a podlah z kyselinovzdorných nebo alkalickovzdorných cihel.
EBOLIT FF zpracovává se ve směsi s práškovou VÝPLNÍ FF na samotvrditelný tmel (dále tmel FF). Používá se jako pojivo keramických dlaždic a tvarovek pro účely chemicky odolné ochrany budov a technologických souborů
EBOLIT FFK EBOLIT FFK se používá ve stavebnictví jako pojivo pro keramické izolační materiály, zejména pro skelná a minerální vlákna.
VÝPLŇ FAL zhotovení chemicky odolných vyzdívek a podlah jako podkladový a spárovací tmel.
lrqa.cz schp.cz urs-czech.cz mpo.cz